Adwokat Pytlewski - Baza Polskich Firm

Adwokat Pytlewski

Dane adresowe:

Ks. G. Augustynika 1A/38,
41-300 Dąbrowa Górnicza
śląskie

Dane kontaktowe:

Seweryn Pytlewski
kancelaria@adwokatpytlewski.pl
509355724
32 725 20 73

Dane firmy:

Adwokat Pytlewski
NIP: 7122855203
REGON: 360338208

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Adwokat Pytlewski

Pełną i rzetelną pomoc prawną oferuje kancelaria adwokata S.Pytlewskiego mająca siedzibę główną w Dąbrowie Górniczej. Spośród innych przedsiębiorców wyróżnia ją dążenie do kompleksowej pomocy prawnej dla potrzebujących klientów. Owo pojęcie oznacza również pomoc w zakresie gromadzenia i zbierania dowodów na potrzeby sporządzanych analiz, opinii prawnych oraz oczywiście prowadzonych postępowań sądowych. W ten sposób kancelaria zwiększa szansę klienta na osiągnięcie sukcesu w związku ze swoimi dążeniami. W tym celu kancelaria podjęła współpracę z innymi przedsiębiorcami jak chociażby z kancelarią notarialną. Dobro klienta oraz dążenie do osiągnięcia przez niego końcowego sukcesu w prowadzonych procesach jest nadrzędnym celem kancelarii. Naczelnymi sprawami prowadzonymi przez adwokat są: sprawy spadkowe, sprawy cywilne, sprawy karne, sprawy karnoskarbowe, sprawy rodzinne, sprawy gospodarcze, sprawy handlowe, sprawy pracownicze, sprawy ubezpieczeń społecznych i wiele innych. Specjalizacja kancelarii to prowadzenie postępowań sądowych oraz redagowanie umów dla klientów. Obszar działalności kancelarii to obszar całego kraju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do wizyt w naszych biurach oraz odwiedzin naszej strony internetowej.

Oferta firmy

Pomoc prawna adwokata obejmuje:
1. porady prawne,
2. pisemne opinie prawne,
3. obsługę firm i przedsiębiorców w oparciu o umowę abonamentową,
4. występowanie w imieniu klientów w postępowaniach sądowych w oparciu o pełnomocnictwo w sprawach: cywilnych, spadkowych, gospodarczych, pracowniczych,
5. obrona w procesach karnych i karnoskarbowych,
6. windykację należności,
7. negocjacje i ustalanie warunków umów i kontraktów,
8. sporządzanie pism procesowych, pozwów i wniosków,
9. rozwiązywanie uporczywych umów z portalami internetowymi.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeśli szukasz porad prawnych, niewykluczone, że będę mógł Ci pomóc — nazywam się Grzegorz Cieślik i jestem adwokatem, który ma własną kancelarię adwokacką.
Adwokat Paweł Stachniałek prowadzi kancelarię adwokacką w Iławie oferującą pomoc prawną reprezentacji przed sądami.
Jeśli interesuje Cię adwokat Katowice, może warto zapoznać się ze stroną mojej kancelarii? Co do szczegółów, specjalizacją kancelarii są sprawy dotyczące prawa karnego.