Anna Klisz KANCELARIA PRAWNA - Baza Polskich Firm

Anna Klisz KANCELARIA PRAWNA

Dane adresowe:

plac Legionów 6/8,
50-047 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
a.klisz@kancelaria-gospodarcza.com
693 787 806
(71) 740 50 00

Dane firmy:

Anna Klisz KANCELARIA PRAWNA
NIP: 8942612658
REGON: 360041320

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Anna Klisz KANCELARIA PRAWNA

Jeżeli interesują Cię rozwiązania problemów prawnych, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Możesz skorzystać z usług Anny Klisz, która pełni funkcję radcy prawnego oraz właściciela Kancelarii Prawnej we Wrocławiu. Oto tematy, w których możesz otrzymać pomoc: porady prawne, doradztwo gospodarcze oraz procesy sądowe i dochodzenie należności. Tak z kolei prezentują się specjalizacje: prawo spadkowe i prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo obrotu nieruchomościami oraz spory gospodarcze i windykacja należności.

Oferta firmy

Firma Anna Klisz KANCELARIA PRAWNA posiada w ofercie:
- radca prawny
- pomoc w sprawach spadkowych
- windykacja
- pomoc w sprawach gospodarczych

Z większą ilością informacji na temat firmy Anna Klisz KANCELARIA PRAWNA zaznajomić się można na witrynie www http://kancelaria-gospodarcza.com


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kancelaria Prawa Chabora i Partnerzy z Chorzowa zajmuje się rozwiązywaniem problemów Klientów indywidualnych oraz biznesowych.
W Kancelarii Notariusz Macieja Biwejnisa oraz notariusza Pawła Orłowskiego realizujemy usługi notarialne na terenie Warszawy.
Nasza Kancelaria Adwokacka specjalizuje się profesjonalnym świadczeniem usług zarówno podmiotom gospodarczym, jak i również osobom fizycznym.