APP Proste Wnętrze Maria Podobińska-Tuleja - Baza Polskich Firm

APP Proste Wnętrze Maria Podobińska-Tuleja

Dane adresowe:

Grota-Roweckiego 49a/67,
30-348 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Maria Podobińska-Tuleja
maria.podobinska@prostewnetrze.pl
600-976-176

Dane firmy:

APP Proste Wnętrze Maria Podobińska-Tuleja
NIP: 6772151529
REGON: 123225270

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy APP Proste Wnętrze Maria Podobińska-Tuleja

Szukasz profesjonalnej pomocy w aranżacji mieszkania lub domu? Szukasz ciekawych pomysłów? Projektowanie wnętrz warto zlecić Prostemu Wnętrzu! Autorska Pracownia Projektowa Proste Wnętrze powstała stosunkowo niedawno, bo w 2014 roku, ale jej właścicielka ma już spore doświadczenie jeśli chodzi o architekturę wnętrz. Pomysł narodził się z zamiłowania do projektowania wnętrz małych i dużych. Oferta firmy skierowana jest do wszystkich klientów, którzy chcą, aby ich wnętrza były harmonijne i spełniały ich oczekiwania. Pracownia realizuje projekty koncepcyjne oraz wykonawcze w oparciu o stałą współpracę z nabywcami. Architektura wnętrz nie jest dla firmy Proste Wnętrze tajemnicą. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta firmy

Projektowanie wnętrz od APP Proste Wnętrze to m.in.:
- wykonanie projektu wykonawczego,
- wykonanie projektu koncepcyjnego,
- świadczenie konsultacji projektowych,
- oraz projektowanie on-line.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli szukasz najwyższej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie innowacyjne wzornictwo oraz styl to z pewnością zainteresuje Cie propozycja jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych którym jest z pewnością Tubądzin.
Nasza pracownia posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania stylowych projektów wnętrz, gdzie naszym klientom możemy zapewnić zarówno wykorzystanie pomysłów na projekty, które cechują się estetycznym wyglądem a jednocześnie funkcjonalnością.
Biuro projektowe Orange Studio oferuje Państwo kompleksową propozycję usług architektonicznych.