Cedrynek - Baza Polskich Firm

Cedrynek

Dane adresowe:

Świdra 18,
41-500 Chorzów
śląskie

Dane kontaktowe:

cedrynek@cedrynek.pl
500813595

Dane firmy:

Cedrynek
NIP: 6271394669
REGON: 276935308

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Cedrynek

Ekologiczny sklep internetowy Cedrynek proponuje gamę kosmetyków, które w najlepszy sposób wykorzystują to, co natura ma do zaoferowania. Wyjątkowość ekologicznych, naturalnych kosmetyków oferowanych w tym ekologicznym sklepie znajduje potwierdzenie w znacznej ilości substancji aktywnych, a także w zastosowaniu surowców najwyższej jakości. Są to nade wszystko naturalne substancje otrzymywane z roślin, dzięki którym produkty są łagodne dla skóry oraz olejki i wyciągi z ekologicznych upraw lub z wolnych zbiorów. Oferta sklepu obecnie jest poszerzana o ekologiczne środki czystości. Zapraszamy.

Oferta firmy

Cedrynek.pl to naturalny sklep internetowy z renomowanymi kosmetykami naturalnymi bez sls i parabenów. W naszej bardzo szerokiej ofercie znajdziecie państwo kosmetyki naturalne takich światowych potentatów na rynku jak Bentley Organic, Absolute Organic, Bema Love Bio, Natura Bella, Aluna, Kivvi, Saisona, Madara, Acorelle, Lenz, Bioturm bądź też BIO IQ. Są to certyfikowane kosmetyki naturalne dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku oraz dla dzieci i niemowląt. W ofercie także wiele rodzajów naturalnych mydeł w tym osławione mydło Aleppo. Paleta produktów w sklepie została ostatnio wzbogacona o ekologiczne środki czyszczące szczycące się certyfikatem Ecocert oraz ICEA - Bentley Ortganic, EDL Etamine du Lys, Verde Orizzonte, Sodasan.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Rozglądasz się za perfumeriami? W szczególności interesują Cię perfumerie internetowe? Jeśli tak, zapoznanie się z naszą ofertą to po prostu obowiązek.
Uważasz, że przydadzą Ci się balsamy i w związku z tym rozglądasz się za atrakcyjnymi propozycjami? W takiej sytuacji warto zapoznać się z marką YOPE.
Królestwo Piękna to firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości akcesoriów kosmetycznych różnego typu.