Hakom Sp. z o.o. Sp. k. - Baza Polskich Firm

Hakom Sp. z o.o. Sp. k.

Dane adresowe:

ul. Zdrojowa 2,
05-090 Wypędy
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@hakom.pl
+4822 8993403

Dane firmy:

Hakom Sp. z o.o. Sp. k.
NIP: 5212800038
REGON: 012973779

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Hakom Sp. z o.o. Sp. k.

HAKOM - najlepsze wentylacje
Usługa hakom.pl oferuje między innymi bardzo dobrej jakości wentylację, klimatyzację, systemy chemoodporne. Firma jest producentem, importerem i jednocześnie dystrybutorem krajowych i zagranicznych producentów na przykład takich jak: Aereco, Darco, Klimor, Paroc. W asortymencie sklepu znaleźć można osprzęt wentylacyjny, ochronę przeciwpożarową, przewody elastyczne, urządzenia do montażu klimatyzacji, tłumiki akustyczne przepływowe chemoodporne z tworzyw sztucznych, kratki wentylacyjne i nawiewniki chemoodporne z tworzyw sztucznych, kanały i kształtki wentylacyjne prostokątne chemoodporne z tworzyw sztucznych. Firma oferuje najlepsze rozwiązania techniczne zgodne z obowiązującymi przepisami przy jednoczesnej korzyściach finansowych dla swoich klientów.

Oferta firmy

Hakom oferuje m.in.:
wentylacje
klimatyzacje
systemy chemoodporne
osprzęt wentylacyjny
ochrona przeciwpożarowa
przewody elastyczne
urządzenia do montażu klimatyzacji


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Multimedia Outlet, to jak sama nazwa wskazuje miejsce, gdzie można kupić drobne AGD pochodzące z końcówek serii, wyprzedaży lub nadwyżek magazynowych.
Centralne odkurzacze TQD to nowoczesne produkty, które ułatwią codzienne porządki dla każdej gospodyni domowej i nie tylko.