IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o. - Baza Polskich Firm

IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Al. Bohaterów Warszawy, 55,
71-070 Szczecin
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

biuro@iecenter.pl
668006066
(91)8875188

Dane firmy:

IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o.
NIP: 8522595195
REGON: 321153531

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o.

IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o. to firma, która istnieje na rynku od 2007 roku. Jeżeli jesteś osobą otwartą oraz ciekawą świata w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. Zajmujemy sę tematyką związaną ze Stanami Zjednoczonymi oraz Australią. Zaufało nam tysiące klientów z całej Polski i Europy. Organizujemy wyjazdy związane z praktykami lub pracą wakacyjną. W naszej ofercie znajdziesz między innymi program wymiany studenckiej Summer Work and Travel w USA. Zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym biurze i zapoznania się z naszą ofertą. Możliwy jest również kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Oferta firmy

Summer Work and Travel - program wymiany studenckiej. Polega na pracy sezonowej w Stanach Zjednoczonych, podróżowaniu i poznawaniu kultury amerykańskiej.
Praktyki w USA i Australii - program praktyk przeznaczony dla abolwentów uczelni wyższych, po wysłaniu CV dopasowywujemy ofertę indywidualnie.
Pośrednictwo wizowe - jeżeli chcesz wyjechać do USA na wakację, a nie wiesz jak aplikować o wizę, zgłoś się do nas. Pomożemy we wszystkich formalnościach.
Kursy Językowe - program kursów językowych w najlepszych amerykańskich szkołach. Ponad 10 rodzajów kursów do wyboru.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W naszej firmie First Class Ballooning już od dłuższego czasu oferujemy loty balonami dla klientów indywidualnych oraz dla firm w trzech lokalizacjach: Mazury, Podlasie, Warszawa.
W zeszłym roku byłeś na urlopie w górach, a teraz chcesz wyruszyć w drugi koniec Polski? Malownicza miejscowość Dąbki jest zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim – niedaleko morza.