leonardoschool - Baza Polskich Firm

leonardoschool

Dane adresowe:

Wierzbowa 21,
90-227 Łódź
łódzkie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
leonardoschool@pocztadlafirm.pl
502 616 097

Dane firmy:

leonardoschool
NIP: 9481807949
REGON: 672027033

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy leonardoschool

Specjalizujemy się w firmie Leonard School realizowaniem profesjonalnych usług na rynku edukacyjnym. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić świadczenie usług w modelu franczyzowym, gdzie franczyza edukacyjna pozwala na stworzenie placówki edukacyjnej, która jest w stanie realizować kursy dla dzieci, które są oparte na autorskich programach edukacyjnych, unikalnych metodach nauczania. W ramach franczyzy wykorzystać można odpowiednio przygotowane podręczniki czy pomoce dydaktyczne.

Oferta firmy

W ofercie firmy leonardoschool.pl znaleźć można na przykład:
franczyza do małego miasta

Z dokładniejszymi informacjami na temat firmy leonardoschool.pl można się zapoznać pod adresem www https://leonardoschool.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Interesują Cię firmy zajmujące się obsługą konferencji? W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na naszą ofertę – Sound2day to firma, która może zaspokoić Twoje oczekiwania.
Poszukujesz zaufanej agencji eventowej? Co ważne, musi być to agencja eventowa zlokalizowana na terenie Poznania? W takiej sytuacji możemy zaoferować pomoc.
Na ofertę firmy B-N składają się między innymi: taśmy stalowe, opaski band-it, obejmy, tabliczki znamionowe, taśmy uszczelniające czy zaciski.