Maxus Administracja - Baza Polskich Firm

Maxus Administracja

Dane adresowe:

Brogi 2,
31-431 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

zarzadca@emaxus.info
12 410 50 00

Dane firmy:

Maxus Administracja
NIP: 6772273741
REGON: 120289430

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Maxus Administracja

Maxus Administracja to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na krakowskich rynku od 1999 roku. Obecnie nasza praca głównie opiera się na doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na rynku. Maxus Administracja oferuje swoim klientom komfort, który wynika ze stałej współpracy z naszą firmą, jako solidnym partnerem. Oferujemy profesjonalną realizację różnego rodzaju przedsięwzięć oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników. Od samego początku postawiliśmy na usługi na najwyższym poziomie i tego trzymamy się każdego dnia.

Oferta firmy

Maxus administracja oferuje swoim klientom kompleksowy zakres obsługi nieruchomości w tym obiektów mieszkalnych, biurowych oraz przemysłowych. Świadczone przez nas usługi polegają na zarządzaniu, administrowaniu, utrzymaniu czystości, oraz obsłudze technicznej i ochronie jednocześnie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nieruchomości sprzedawane bądź wynajmowane za pośrednictwem Wilsons Nieruchomości są bezpieczną, pewną i trafioną inwestycją.
Zastanawiasz się nad tym, jakie biura do wynajęcia we Wrocławiu odzwierciedlą Twoje oczekiwania? W takiej sytuacji warto postawić na ofertę, którą ma Vision Offices.
W ramach oferty naszej firmy Małycha Nieruchomości Premium jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży takich nieruchomości jak Luksusowe Apartamenty.