Metaloplastyczny.pl - Baza Polskich Firm

Metaloplastyczny.pl

Dane adresowe:

Boćkowska 30,
17-120 Brańsk
podlaskie

Dane kontaktowe:

sklep@metaloplastyczny.pl
886 - 194 - 799

Dane firmy:

Metaloplastyczny.pl
NIP: 5432118691
REGON: 200063402

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Metaloplastyczny.pl

Pracownia metaloplastyki, to miejsce gdzie każdy znajdzie coś funkcjonalnego lub ładnego dla siebie. W naszej ofercie znajduje się wiele produktów czysto użytkowych, które jednocześnie wyglądają pięknie. Przykładem jest zestaw akcesoriów kominkowych, który pozwoli na wygodne korzystanie z kominka. Innym przykładem jest ręcznie wykonany metalowy wieszak stojący niezbędny w każdym domu czy lokalu usługowym. Posiadamy także bogaty dział dla przemysłu i firm, który obejmuje chociażby stół do pakowania w różnych konfiguracjach lub wózki schodowe niezastąpione do transportu ciężkich przedmiotów nie tylko w firmie, ale też w domach prywatnych.

Oferta firmy

Oferta naszej firmy obejmuje ręcznie kute produkty dekoracyjne jak ozdoby ogrodowe lub wewnętrzne, a także szereg mebli jak metalowe półki znakomite do wnętrz mieszkalnych oraz warsztatów i magazynów. Asortyment jest nieustannie poszerzany.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Potrzebujesz wysokiej jakości listew MDF do wykończenia swoich wnętrz? Jeśli tak to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Wieczór to najlepszy moment w ciągu dnia.
Propozycje, które posiadamy, dzielą się na następujące kategorie: żarówki LED, lampy i oprawy, taśmy i węże LED, akcesoria elektryczne oraz druk 3D.