METALPRO Łukasz Kaczanowski - Baza Polskich Firm

METALPRO Łukasz Kaczanowski

Dane adresowe:

S. Włoszka 6,
16-061 Juchnowiec Dolny
podlaskie

Dane kontaktowe:

metalpro@alfastart.pl
85 733 60 15

Dane firmy:

METALPRO Łukasz Kaczanowski
NIP: 5422826222
REGON: 052250564

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy METALPRO Łukasz Kaczanowski

Metal Pro to dystrybutor oraz producent mający w swojej ofercie elementy metalowe różnego rodzaju. Oferta firmy skierowana jest zarówno do odbiorców hurtowych, jak i indywidualnych. Groty do ogrodzenia cechują się świetną jakością przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. W niczym nie ustępują im także zamki do furtek, które można obejrzeć w sklepie internetowym. Zamówienia realizowane są terminowo, a tralki metalowe oraz inne produkty dostarczane za pośrednictwem kuriera. Możliwy jest także odbiór osobisty, a przy większych zamówieniach przewidziano rabaty.

Oferta firmy

W asortymencie Metal Pro znaleźć można różnorodne elementy kute, a także szereg akcesoriów niezbędnych do skomponowania bramy lub ogrodzenia. Zamki do bram przesuwnych lub skrzydłowych, a także furtek wejściowych zamówić można poprzez stronę internetową.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteśmy producentem najnowocześniejszej kostki brukowej.
W ofercie Standom Group znajdą Państwo drzwi harmonijkowe, a także tapicerki drzwiowe, które są zróżnicowane technologicznie i w zakresie wzornictwa, dlatego pasują do każdego pomieszczenia – klasycznego, eleganckiego, a także nowoczesnego.
Koplex od wielu lat dostarcza odbiorcom poliwęglan najwyższej jakości.