ORANGE STUDIO ARCHITEKTURA WNĘTRZ - Baza Polskich Firm

ORANGE STUDIO ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Dane adresowe:

Konarskiego 8/3,
30-049 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Michał Siwek
biuro@orangestudio.com.pl
724 170 369

Dane firmy:

ORANGE STUDIO ARCHITEKTURA WNĘTRZ
NIP: 5130084908
REGON: 121998016

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy ORANGE STUDIO ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Biuro projektowe Orange Studio oferuje Państwo kompleksową propozycję usług architektonicznych. Taki jak projekty koncepcyjne, wizualizacje architektoniczne, czy projekty aranżacji wnętrz. Na polskim rynku działamy od 2008 roku, kiedy to zostało założone nasze biuro projektowe.

Oferta biura Orange Studio skierowana jest przede wszystkim do Klientów z terenów Polski południowej. Najczęściej działamy w województwach małopolskim, śląskim oraz świętokrzyskim. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem projektowym!

Oferta firmy

Nasza oferta aranżacji wnętrz obejmuje różne stopnie zaangażowania biura w projekt:
- projekt kompleksowy (pod klucz) - "wszystko w naszych rękach",
- projekt standardowy - rysunki, wizualizacje, dobór i zamówienie materiałów,
- projekt koncepcyjny.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli szukasz najwyższej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie innowacyjne wzornictwo oraz styl to z pewnością zainteresuje Cie propozycja jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych którym jest z pewnością Tubądzin.
Nasza pracownia posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania stylowych projektów wnętrz, gdzie naszym klientom możemy zapewnić zarówno wykorzystanie pomysłów na projekty, które cechują się estetycznym wyglądem a jednocześnie funkcjonalnością.
Szukasz profesjonalnej pomocy w aranżacji mieszkania lub domu? Szukasz ciekawych pomysłów? Projektowanie wnętrz warto zlecić Prostemu Wnętrzu! Autorska Pracownia Projektowa Proste Wnętrze powstała stosunkowo niedawno, bo w 2014 roku, ale jej właścicielka ma już spore doświadczenie jeśli chodzi o architekturę wnętrz.