Outlet3D - Baza Polskich Firm

Outlet3D

Dane adresowe:

Pokrzywno 3a,
61-315 Poznań
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
shop@outlet3d.eu
697 506 266

Dane firmy:

Outlet3D
NIP: 7661993941
REGON: 362578537

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Outlet3D

W internetowym sklepie outlet3d.eu znajdziesz bogaty wybór używanych oraz nowych akcesoriów o wysokim zaawansowaniu technologicznym do konstrukcji skanerów 3D, drukarek 3D, maszyn CNC, grawerek laserowych oraz innych maszyn wymagających zastosowania sprzętu high-tech. Zrób zakupy online już dziś a zakupy odbierzesz od kuriera nawet w 24 godziny po złożeniu zamówienia! Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z profesjonalną obsługą sklepu na czacie lub przez telefon – na nowych technologiach znamy się jak nikt inny, z pewnością pomożemy!

Oferta firmy

Prezentowana firma Outlet3D ma w ofercie:
- sterowniki cnc
- technika liniowa
- lasery liniowe
- zasilacze
- kamery przemysłowe cctv
- silniki
- obiektywy
- metrologia
- enkodery
- łożyska
- skanowanie 3d
- siłowniki pneumatyczne
- aparatura łączeniowa nn

Ze szczegółami oferty firmy Outlet3D zapoznać się można na stronie www https://www.outlet3d.eu/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nasza firma jest w stanie zaproponować swym klientom innowacyjne drukarki 3D.
Chciałbyś rozpocząć swoja przygodę z Airsoftem, ale nie wiesz, od czego zacząć? Szukasz odpowiedniej repliki ASG i nie wiesz, na jaką się zdecydować? A może potrzebujesz profesjonalnej porady w zakresie broni? Doskonale trafiłeś! W Gunfire, najlepszym detalicznym sklepie airsoftowym w Europie, znajdziesz bogaty wybór Air soft guns, części i akcesoriów dedykowanych do replik typu Air soft gun oraz wyposażenia taktycznego.
Szeroka oferta win z Francji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Nowego Świata i innych zakątków oraz zestawy prezentowe, tworzone zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta – wszystko to, znajdziesz w rodzinnym sklepie z winami Salonik Baltazar.