Pałac Ciekocinko - Baza Polskich Firm

Pałac Ciekocinko

Dane adresowe:

Ciekocinko 9,
84-210 Choczewo
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
palacciekocinko@pocztadlafirm.pl
608 002 220

Dane firmy:

Pałac Ciekocinko
NIP: 1180012553
REGON: 006211695

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Pałac Ciekocinko

Zapraszamy Państwa do naszego hotelu butikowego na Kaszubach. Staramy się aby to miejsce było wyjątkowe. Nasz hotel mieści się w zabytkowym majątku ziemskim, który został przez nas uratowany. Prace nad naszym hotelem trwały ponad 10 lat, a cała rekonstrukcja byłam niezwykle wymagająca. Dzięki włożonej pracy uzyskaliśmy niebagatelny wygląd, który zachwyca każdego z naszych gości. Serdecznie zapraszamy Państwa do tego wyjątkowego miejsca, u nas czas płynie wolniej. Gwarantujemy Państwu również profesjonalną i miłą obsługę.

Oferta firmy

W ofercie firmy Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness znajduje się między innymi:
hotel
pokoje
restauracje
wellness
uroczystości
konferencje

Więcej informacji o ofercie firmy Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness oraz dane kontaktowe odnaleźć można na witrynie http://palacciekocinko.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Gniecki to trzygwiazdkowy, profesjonalnie zorganizowany hotel w okolicach Gdańska (Przejazdowo).
Zastanawiasz się nad tym, który hotel Gdańsk będzie najlepszym wyborem? Jeśli tak, może zainteresuje Cię hotel Admirał? Hotel znajduje się niemal w samym centrum starego miasta.
Myśliwskie Zacisze to zajazd i restauracja, które oferują swoim gościom smaczne posiłki oraz komfortowy nocleg w apartamentach i pokojach o wysokim standardzie.