Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G - Baza Polskich Firm

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G

Dane adresowe:

Pryzmaty 15,
02-226 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

czysto24@czysto24.net
504276114
226096235

Dane firmy:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G
NIP: 7722126599
REGON: 015433820

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G

Firma C.E.G oraz nasz sklep internetowy www.Czysto24.net to idealne miejsce by zakupić w pełni profesjonalny sprzęt do sprzątania dla Twojej firmy. Wybierając nasze produkty możesz mieć pewność że kupujesz sprzęt najwyższej jakości w niezwykle konkurencyjnej cenie. Zapraszamy na naszą stronę oraz do naszego magazynu w Warszawie przy ulicy Pryzmaty 15. Najwyższej jakości pomoc, bardzo przystępna cena oraz szybka i bezpieczna realizacja zamówień to tylko jedne z wielu cech naszej firmy. Zapraszamy serdecznie.

Oferta firmy

Firma C.E.G jest bezpośrednim importerem i producentem sprzętu sprzątającego, w naszej szerokiej ofercie znajduje się towar najwyższej jakości. od wózków do sprzątania i mopów płaskich po stelaże do mopów płaskich, kosze na śmieci i ściereczki. Zapraszamy Państwa na stronę naszego sklepu internetowego www.Czysto24.net, i do naszego magazynu w Warszawie na ulicy Pryzmaty 15.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W ofercie naszej agencji ubezpieczeniowej Multiagencja Ubezpieczeniowa Kotasiak jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do szerokiego asortymentu produktów ubezpieczeniowych.
Jesteśmy profesjonalną firmą która świadczy usługi z zakresu czyszczenia i mycia elewacji oraz czyszczenia kamienia.
W naszym sklepie internetowym mogą państwo zakupić profesjonalne środki czystości i chemię.