tubadzin - Baza Polskich Firm

tubadzin

Dane adresowe:

Cedrowice Parcela 11,
95-035 Ozorków
łódzkie

Dane kontaktowe:

sprzedaz@tubadzin.pl

Dane firmy:

tubadzin
NIP: 7322083952
REGON: 100383200

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy tubadzin

Jeżeli szukasz najwyższej jakości płytek ceramicznych, cenisz sobie innowacyjne wzornictwo oraz styl to z pewnością zainteresuje Cie propozycja jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych którym jest z pewnością Tubądzin. Grupa Tubądzin to cztery nowatorskie na naszym rynku marki: Tubądzin, Domino, Korzilius oraz Arte. Każda z tych marek cechuje się autorskim wzornictwem,a także rozmiarem co zapewnia obfite spektrum zastosowań oraz powoduje, że propozycja Grupy Tubądzin zaspokaja najbardziej wybredne gusta. Jeśli poszukujesz większej ilości informacji na temat oferty grupy Tubądzin to warto wstąpić na ich stronę internetową, gdzie znajduje się niesłychanie dużo atrakcyjnych wiadomości oraz naturalnie drobiazgowa prezentacja aktualnej oferty.

Oferta firmy

1) Płytki ceramiczne łazienkowe.
2) Płytki ceramiczne kuchenne.
3) Płytki rektyfikowane.
4) Płytki gresowe.
5) Płytki podłogowe.
6) Płytki ścienne.
7) Listwy dekoracyjne.
8) Dekory.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nasza pracownia posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizowania stylowych projektów wnętrz, gdzie naszym klientom możemy zapewnić zarówno wykorzystanie pomysłów na projekty, które cechują się estetycznym wyglądem a jednocześnie funkcjonalnością.
Szukasz profesjonalnej pomocy w aranżacji mieszkania lub domu? Szukasz ciekawych pomysłów? Projektowanie wnętrz warto zlecić Prostemu Wnętrzu! Autorska Pracownia Projektowa Proste Wnętrze powstała stosunkowo niedawno, bo w 2014 roku, ale jej właścicielka ma już spore doświadczenie jeśli chodzi o architekturę wnętrz.
Biuro projektowe Orange Studio oferuje Państwo kompleksową propozycję usług architektonicznych.