Adwokat Bartosz Pręda - Baza Polskich Firm

Adwokat Bartosz Pręda

Dane adresowe:

Szewska 7,
67-200 Głogów
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
kancelaria@adwokatpreda.pl
666 580 580

Dane firmy:

Adwokat Bartosz Pręda
NIP: 6922321750
REGON: 020169060

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Szewska 7, Głogów, Polska

Opis firmy Adwokat Bartosz Pręda

Poszukujesz profesjonalnego adwokata? Wybierz oferującego swoje usługi w Głogowie, Bartosza Prędę. Do szerokiego wachlarza usług należy m.in.: podział majątku, rozwody, sprawy karne i spadkowe jak i kredyty frankowe. Już teraz możesz się skontaktować poprzez numer telefonu lub e-mail. Adwokat Bartosz Pręda posiada duże doświadczenie oraz ogromne pokłady kreatywności, dzięki którym do każdej sprawy podchodzi z zaangażowaniem i pełnym poświęceniem. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą umów się na pierwszą konsultację.

Oferta firmy

Firma Adwokat Bartosz Pręda - Głogów oferuje:
Sprawy karne
Rozwód
Podział majątku
Sprawy spadkowe
Kredyty frankowe

Ze szczegółami oferty firmy Adwokat Bartosz Pręda - Głogów zapoznać się można na stronie https://adwokatpreda.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, skargi w Systemie Traktowym Praw Człowieka ONZ, skargi na przewlekłość postępowania sądowego oraz pomoc prawna dla cudzoziemców to specjalność Kancelarii Praw Człowieka.
W sytuacji pojawienia się problemów prawnych w jakimkolwiek zakresie warto udać się do profesjonalnego prawnika, w celu uzyskania wsparcia w odpowiednim rozwiązaniu problemu.
Masz może jakiś problem w kwestii sprawy o rozwód, w związku z czym szukasz dobrego i skutecznego prawnika do sprawy rozwodowej w Tarnowie? Sprawdź naszą kancelarię adwokacką Reslegal w Tarnowie.