AeroWeb

Dane adresowe:

Powstańców Wielkopolskich 16,
61-895 Poznań
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@aero-web.pl
782 284 671

Dane firmy:

AeroWeb
NIP: 5242495143
REGON: 015690013

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Powstańców Wielkopolskich 16, Poznań, Polska

Opis firmy AeroWeb

Firma zajmuje się filmowaniem oraz fotografowaniem obiektów oraz wydarzeń z powietrza za pomocą drona. Materiały realizowane są w rozdzielczości 4K z możliwością zamówienia postprodukcyjnej obróbki materiału. Wśród pracowników znajdują się licencjonowani przez Urząd Lotnictwa Cywilnego operatorzy z dużym doświadczeniem w sterowaniu bezzałogowymi statkami powietrznymi. Firma zajmuje się również promocją w internecie wyprodukowanych wcześniej materiałów filmowych - zarówno w Social Media jak i Google AdWords (w tym YouTube).

Oferta firmy

Firma oferuje firmą oryginalną reklamę swoich produktów (oferty) lub autopromocję za pomocą atrakcyjnych i przyciągających uwagę ujęć z powietrza (z lotu ptaka). Oferta skierowana jest również do osób prywatnych, które chcą w wyjątkowy sposób uchwycić ważne dla siebie wydarzenia (wesele, urodziny) jak i zamówić pamiątkowe zdjęcie posiadłości z powietrza.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli szukacie sposobu na atrakcyjną prezentację waszego przedsiębiorstwa – to doskonałym rozwiązaniem jest wirtualny spacer.
Interesują Cię firmy oferujące wideofilmowanie w Krakowie? W takiej sytuacji warto pomyśleć o naszych usługach.