Akumulatory Uruchom

Dane adresowe:

Działdowska 2,
81-208 Gdynia
pomorskie

Dane kontaktowe:

gdynia@uruchom.com
690 688 234

Dane firmy:

Akumulatory Uruchom
NIP: 5213772309
REGON: 366815744

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Działdowska 2, Gdynia, Polska

Opis firmy Akumulatory Uruchom

Akumulatory Uruchom to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży akumulatorów, specjalizująca się w sprzedaży zarówno detalicznej, jak i hurtowej. Oferujemy szeroki asortyment akumulatorów oraz prostowników, dostępnych w naszych sklepach stacjonarnych oraz online. Nasza oferta obejmuje baterie do różnorodnych zastosowań – od akumulatorów samochodowych, przez wysokiej jakości akumulatory do kosiarek, łodzi i motocykli, aż po baterie przemysłowe. W sklepie Akumulatory Uruchom znajdziesz produkty od najpopularniejszych światowych marek. Zapewniamy bezpłatną diagnostykę, w tym sprawdzanie gęstości elektrolitu oraz ładowanie na miejscu.

Oferta firmy

1. Doświadczenie i Zaufanie
- Ponad 15 lat doświadczenia w branży akumulatorów.
- Specjalizacja w sprzedaży detalicznej i hurtowej.

2. Szeroki Asortyment Produktów
- Akumulatory samochodowe.
- Akumulatory do kosiarek.
- Akumulatory do łodzi.
- Akumulatory do motocykli.
- Baterie przemysłowe.
- Prostowniki.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Eliza Flowers to kwiaciarnia przeniknięta delikatnością i elegancją, znajdująca się w sercu Lublina, na Alejach Racławickich 28a.
Firma Handlowa Rafał Karp, z siedzibą w urokliwej miejscowości Dąbrowa (gmina Lubochnia) w województwie łódzkim, rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku.
Wave, z głębokimi polskimi korzeniami, przoduje w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań logistycznych dzięki swojej specjalizacji w kulach transportowych i elementach kulowych.