Anna Sekuła P.H.U.P "SEART"

Dane adresowe:

Kotlice 103,
26-020 Chmielnik
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
info@rustykalneuchwyty.pl
661 155 639

Dane firmy:

Anna Sekuła P.H.U.P "SEART"
NIP: 6572432962
REGON: 292453318

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kotlice 103, Chmielnik, Polska

Opis firmy Anna Sekuła P.H.U.P "SEART"

Sklep RustykalneUchwyty.pl zaprasza wszystkich rzemieślników i producentów mebli. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę stylowych akcesoriów meblowych idealnie pasujących do skrzyń, kufrów, komód, kredensów i innych mebli w rustykalnym stylu. W sprzedaży dostępne są elementy prasowane ze stali, odlewane z mosiądzu lub żeliwa oraz kute ręcznie. Sprzedajemy okucia, zawiasy, gałki meblowe, klamki, kołatki drzwiowe, haki wieszakowe, wsporniki półek, nogi i kółka do mebli. Polecamy także ćwieki, gwoździe, wkręty i inne dodatki.

Oferta firmy

W ofercie firmy Rustykalne Uchwyty P.H.U.P Seart znaleźć można między innymi:
- akcesoria meblowe
- zawiasy
- uchwyty
- gałki meblowe
- uchwyty żeliwne
- retro

Dodatkowe informacje o ofercie firmy Rustykalne Uchwyty P.H.U.P Seart a także dane do kontaktu znajdą Państwo na stronie http://rustykalneuchwyty.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteś z Olsztyna lub okolic? Szukasz jednego sklepu z wyposażeniem wnętrz, w którym urządzisz całe mieszkanie? Nie szukaj dalej tylko odwiedź sklep KOMFORT na Leonharda 5.
Urządzasz nowe mieszkanie? A może myślisz tylko o szybkim odświeżeniu wnętrza? Niezależnie od tego, jakiego rodzaju aranżacyjne wyzwanie na Ciebie czeka, zapraszamy do odwiedzenia sklepu KOMFORT w Warszawie na ulicy Mineralnej 3.
Czeka Cię remont łazienki lub kuchni? Zapraszamy do odwiedzenia salonu KOMFORT przy ulicy Głębockiej 13 w Warszawie.