Audio Video Design Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Kurantów 34,
02-873 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

cok@denon.pl
+48 22 331 55 31

Dane firmy:

Audio Video Design Sp. z o.o.
NIP: 5261036502
REGON: 011254203

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

ul. Kurantów 34, Warszawa, Polska

Opis firmy Audio Video Design Sp. z o.o.

Salony Denon to specjalistyczne sklepy oferujące wysokiej klasy sprzęt audio oraz wideo. Salony możemy odwiedzić w swoich stacjonarnych lokalizacjach lub w internetowym sklepie.
Dzięki dużemu doświadczeniu naszej kadry, potrafimy pomóc każdemu klientowi w wyborze idealnego sprzętu dla niego lub dla jego przyszłego właściciela.
Przy zakupach produktów o wartości minimum 200 złotych poprzez sklep internetowy oferujemy transport do miejsca zamieszkania za darmo tak by zadowolić w całości naszego klienta.
Zapraszamy wszystkich do szczegółowego zapoznania się z pozostałymi informacjami na temat naszego skrupulatnego działania oraz z ofertą naszych salonów w sklepie stacjonarnym lub na naszej stronie internetowej ukrytej pod adresem www.salonydenon.pl/.

Oferta firmy

JESIENNA NOSTALGIA
MORZE LUKSUSU
KINO DOMOWE
STEREO
GŁOŚNIKI
PRZEWODY AUDIO-VIDEO
LIFESTYLE
PROJEKTORY & TV
INSTALACYJNE
MOBILE AUDIO
MULTIROOM
SŁUCHAWKI
iOS
BLUETOOTH


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Konwerter satelitarny, anteny satelitarne czy nawet wzmacniacze antenowe wewnętrzne, to właśnie między innymi tego typu produkty można zakupić w sklepie internetowym Laco.
RAS to firma założone w 1993 roku, która od samego początku działalności związana była z rynkiem fiskalnym.
Żeby móc cieszyć się w pełni swoimi urządzeniami mobilnymi w każdym możliwym miejscu potrzebujesz power bank quick charge 3.