BONITERM M. Osmański, P. Kołodziejczak Sp. j. - Baza Polskich Firm

BONITERM M. Osmański, P. Kołodziejczak Sp. j.

Dane adresowe:

Objazdowa 10,
83-010 Straszyn
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@boniterm.com.pl
(58) 682 06 77

Dane firmy:

BONITERM M. Osmański, P. Kołodziejczak Sp. j.
NIP: 5842018902
REGON: 191299640

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Objazdowa 10, Straszyn, Polska

Opis firmy BONITERM M. Osmański, P. Kołodziejczak Sp. j.

Zapraszamy do skorzystania z wysokiej jakości usług dostarczania i montowania systemów grzewczych, rozwiązań dla przemysłu i odnawialnych źródeł energii, kolektorów słonecznych, czy pomp. W ofercie mamy szeroki wybór technik grzewczych i sanitarnych, na przykład technika rekuperacji. Tym, co nas wyróżnia jest wieloletnie doświadczenie, znajomość branży, zaangażowanie i dostosowanie się do potrzeb klientów. Oferujemy współpracę z klientem indywidualnym, przedsiębiorstwami, jak i instytucjami użytku publicznego.

Oferta firmy

Opisywana firma BONITERM M. Osmański, P. Kołodziejczak Sp. j. oferuje:
- Odnawialne źródła energii: fotowoltaika, pompy ciepła, kolektory słoneczne, gazowe pompy ciepła,
- Systemy Grzewcze: kotłownie, kotły/piece, ogrzewanie podłogowe, grzejniki, stacje uzdatniania wody, folie grzewcze, gazowe agregaty prądu,
- Rozwiązania dla przemysłu: oczyszczanie gazów odlotowych, kotłownie parowe,
- Rekuperacja.

Z większą ilością informacji na temat oferty firmy BONITERM M. Osmański, P. Kołodziejczak Sp. j. można się zaznajomić pod adresem www https://www.boniterm.com.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

HKS LAZAR to rodzinna firma, zajmująca się od 1937 roku produkcją urządzeń grzewczych, dopasowanych do potrzeb klientów.
Interesują Cię pompy ciepła w mazowieckim? Jeżeli interesują Cię pompy ciepła, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z naszą działalnością.
W firmie Shop Systemair jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesne systemy między innymi do ogrzewania, wentylowania, klimatyzowania.