Ceramika Duet Lucyna Gwiżdż ABM - Baza Polskich Firm

Ceramika Duet Lucyna Gwiżdż ABM

Dane adresowe:

ul.Kasztanowa 15,
32-085 Modlniczka
małopolskie

Dane kontaktowe:

Lucyna Gwiżdż
ceramikaduet@gmail.com
501-736-810

Dane firmy:

Ceramika Duet Lucyna Gwiżdż ABM
NIP: 8731013978
REGON: 850372396

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Ceramika Duet Lucyna Gwiżdż ABM

Dekoracja tzw. handmade (ręcznie wykonana) jest szczególnie szanowana zarówno wśród designerów jak i wśród osób, którzy literalnie lubią otaczać się doskonałymi i oryginalnymi dekoracjami. Ceramiczne ozdoby dla Twojego mieszkania to nie tylko pierwszorzędny pomysł na domowe dekoracje, ale także idealny prezent dla bliskich.
Nasza główna specjalność to przedmioty unikatowe, niepowtarzalne i równolegle ergonomiczne. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego ceramikaduet.pl gdzie prawie codziennie pojawiają się nowe produkty.

Oferta firmy

Galeria ceramiki DUET to e-sklep, gdzie można zaopatrzyć się w niezwykłe szkliwione naczynia ceramiczne: misy, patery, talerze, kubki, czarki oraz nieziemskie ozdoby ceramiczne: anioły, świeczniki, wazony, doniczki.

Firmy pokrewne w bazie

/ ceramika handmade /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kiedy staniemy się już właścicielem nowego mieszkania lub domu, to zazwyczaj chcemy wykończyć nasze wnętrza jak najpiękniej.
W firmie Dekoran specjalizujemy się w sprzedaży materiałów dekoracyjnych.
Zastanawiasz się nad tym, które firmy mogą zaproponować florystykę pogrzebową? Dokładniej rzecz ujmując, interesuje Cię florystyka pogrzebowa Warszawa? Tak się składa, że możemy zaproponować pomoc.