Computer Alliance Sp. z o.o. - Baza Polskich Firm

Computer Alliance Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Bukowińska 22A,
02-703 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
warszawa@computer-alliance.pl
(22) 122 80 08

Dane firmy:

Computer Alliance Sp. z o.o.
NIP: 5213800023
REGON: 368597910

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Bukowińska 22A, Warszawa, Polska

Opis firmy Computer Alliance Sp. z o.o.

Computer Alliance to mobilne stacje robocze, laptopy poleasingowe oraz komputery używane Lenovo. Te, ale i wiele innych produktów, można kupić w sklepie prowadzonym przez tą firmę. Proponowane modele są dedykowane zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Oferta jest mocno rozbudowana, a w niej można znaleźć komputery marek: Dell, HP, Lenovo. Obsługuje ona klientów detalicznych, jak i przedsiębiorstwa. Każdy zainteresowany laptopem poleasingowym znajdzie tutaj sprzęt, jaki go interesuje. Zapraszamy - sprawdź już teraz!

Oferta firmy

W ofercie firmy Computer Alliance Sp. z o.o. znaleźć można:
- Laptopy Apple,
- Laptopy Lenovo,
- Komputery,
- Monitory.

Z dokładniejszymi informacjami na temat firmy Computer Alliance Sp. z o.o. można się zapoznać pod adresem https://www.computer-alliance.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

ABC Lap to sklep internetowy, w którym każdorazowo z powodzeniem można dostać rewelacyjnej jakości komputery poleasinowe czy też używane laptopy.
W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo drukarki 3d Zortax doceniane ze względu na wiele zaawansowanych funkcji.
Jeżeli jesteś zainteresowany korzystaniem z kserokopiarek i niszczarek firmy ForCopy, ale nie chcesz ich kupować – skorzystaj z opcji dzierżawy.