DepiLab Szczecin Prawobrzeże - Baza Polskich Firm

DepiLab Szczecin Prawobrzeże

Dane adresowe:

Wiosenna 32,
70-807 Szczecin
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
depilab@pocztadlafirm.pl
918 854 388

Dane firmy:

DepiLab Szczecin Prawobrzeże
NIP: 8522452604
REGON: 321318417

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Wiosenna 32, Szczecin, Polska

Opis firmy DepiLab Szczecin Prawobrzeże

Prowadzimy bezpieczną depilację laserową w Szczecinie. Nasz gabinet kosmetyczny wyróżnia się zachowaniem maksymalnych standardów obsługi pacjenta. Udzielamy fachowych porad dermatologicznych. Proponujemy depilację laserową kobietom lub mężczyznom. Usuwamy zbędne owłosienie z dowolnej partii ciała w bardzo komfortowych warunkach. Sugerujemy depilację intymną, czy depilację twarzy. Do tego specjalizujemy się w odmładzaniu (modelowanie twarzy, nowoczesne techniki). Przyjmujemy pacjentów z dowolnym rodzajem cery.

Oferta firmy

Przedstawiana firma DepiLab Szczecin Prawobrzeże oferuje:
- Depilacja laserowa
- Termolifting NIR Soprano XL™

Z dokładniejszymi informacjami na temat oferty firmy DepiLab Szczecin Prawobrzeże można się zaznajomić pod adresem www https://depilab.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Perfumeria Afrodis posiada najlepsze ekskluzywne zapachy, dostępne w kategoriach, jak na przykład - na spacer (świeże), do pracy (klasyczne), na wieczór (zmysłowe), a także do domu jak i samochodu.
W ofercie sklepu Szlachetne Inwestycje znajdziemy między innymi monety australijskie obiegowe, monety złote krugerrand, monety srebrne pandy, monety liścia klonu oraz inne monety inwestycyjne.
FootWave to wkładki ortopedyczne.