Derm-Medik

Dane adresowe:

Długa 82/4,
31-146 Kraków
śląskie

Dane kontaktowe:

dermmedik@onet.pl

Dane firmy:

Derm-Medik
NIP: 6762183143
REGON: 356272091

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Długa 82/4, Kraków, Polska

Opis firmy Derm-Medik

Centrum medyczno kosmetyczne Derm-Medik z siedzibą w Krakowie na ulicy Długiej 82/4 serdecznie zaprasza wszystkie panie i panów na zabiegi odmładzające i regenerujące. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej z pomocą nowoczesnego sprzętu medycznego i kosmetyków pomoże odmłodzić się Twojej skórze. Z naszą pomocą odejmiesz sobie lat i poczujesz się młodziej. Specjalizujemy się w zabiegach z użyciem preparatu botoks oraz depilacji laserowej przy użyciu nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu. Polecamy również zabieg endermologii wykonywany w naszym gabinecie.

Oferta firmy

Oferujemy zabiegi medycyny i dermatologii estetycznej oraz zabiegi endermologii i depilacji laserowej. Zajmujemy się również szeroko rozumianą kosmetologią i sprzedażą kosmetyków.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Perfumeria Afrodis posiada najlepsze ekskluzywne zapachy, dostępne w kategoriach, jak na przykład - na spacer (świeże), do pracy (klasyczne), na wieczór (zmysłowe), a także do domu jak i samochodu.
W ofercie sklepu Szlachetne Inwestycje znajdziemy między innymi monety australijskie obiegowe, monety złote krugerrand, monety srebrne pandy, monety liścia klonu oraz inne monety inwestycyjne.
FootWave to wkładki ortopedyczne.