EUROPEJSKIE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA PRACY S.C. P. KLEPACKI & H.KOWALSKI - Baza Polskich Firm

EUROPEJSKIE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA PRACY S.C. P. KLEPACKI & H.KOWALSKI

Dane adresowe:

Rzeźnicka, 12-13/B,
41-200 Elbląg
warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

adup@vp.pl
668 596 243
534408402

Dane firmy:

EUROPEJSKIE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA PRACY S.C. P. KLEPACKI & H.KOWALSKI
NIP: 5782982349
REGON: 280224120

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Rzeźnicka, 12-13/B, Elbląg, Polska

Opis firmy EUROPEJSKIE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA PRACY S.C. P. KLEPACKI & H.KOWALSKI

Jeżeli preferujesz szwajcarską jakość, bez wątpienia do twojego gustu trafią zegarki damskie i męskie oraz szwajcarskie scyzoryki Swiza, marki istniejącej od dziesięcioleci i uznawanej na całym świecie. W ofercie modne zegarki rozmaitego rodzaju, na bransoletach, paskach skórzanych oraz z materiału, prestiżowe i designerskie, z którymi każdego dnia będziesz wyglądać stylowo. Ponadto oferujemy szwajcarskie scyzoryki z doskonałej jakości ostrzami dla miłośników survivalu i nie tylko. Ekskluzywny szwajcarski asortyment w atrakcyjnych cenach. Odwiedź nasz sklep online i sprawdź naszą ofertę.

Oferta firmy

Szwajcarskie scyzoryki najwyższej jakości, modne zegarki damskie i męskie, luksusowe i eleganckie, na każdą okazję. Asortyment Swiza tworzony z dbałością o detale, który przez lata zasłużył sobie na uznanie klientów na całym świecie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz prezentów z miodu, które zachwycą Twoich bliskich? Właśnie je znalazłeś! Oto oryginalneprezenty.
Birthday Box to prezenty urodzinowe, których zawartość jest niespodzianką zarówno dla kupującego, jak i obdarowywanego! Co więcej, wartość prezentów, znajdujących się w środku, jest zawsze wyższa, niż cena podczas składania zamówienia.
W ramach oferty naszej firmy Top Magnesy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do szerokiego asortymentu magnesów.