ExArte Weronika Bogumił

Dane adresowe:

Poznańska 21/42,
00-685 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

exarte@exarte.pl
739 035 785

Dane firmy:

ExArte Weronika Bogumił
NIP: 9512078808
REGON: 364021365

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Poznańska 21/42, Warszawa, Polska

Opis firmy ExArte Weronika Bogumił

Polskie bombki choinkowe, to hit eksportowy naszego kraju. U nas są one stopniowo doceniane, bo mimo że kosztują więcej niż chińska tandeta, to wyglądają o wiele lepiej. Warto wybierać szklane bombki wykonywane ręcznie, bo w odróżnieniu od plastiku i masowej produkcji, tworzą niepowtarzalny nastrój świąt. Boże Narodzenie i jego magia trwa tylko kilka dni w roku, więc tym bardziej należy to celebrować i podkreślać poprzez bombki choinkowe świetnej jakości. Exarte ma w ofercie tak wiele wzorów i kolorów, że każdy dopasuje bombki figurki do wystroju wnętrza lub kolorystyki pozostałych dekoracji świątecznych.

Oferta firmy

Bombki ręcznie robione, to podstawa działalności Exarte. Są one dostępne w najrozmaitszych kolorach i kształtach. Przezroczyste bombki świetnie podkreślają światło lampek choinkowych, a bombki dekorowane współgrają z innymi ozdobami świątecznymi.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

CRM dla fotowoltaiki powinien, co ważne, oferować wystarczającą ilość funkcji komunikacji oraz planowania, aby korzystanie z zewnętrznych narzędzi było po prostu zbędne.
Aplikacja online melpe.
Uruchomiliśmy nowoczesne narzędzie internetowe, dzięki któremu mogą Państwo na bieżąco zarządzać swoją apteką i optymalizować jej zyski.