FHU Renova Tomasz Gołaś - Baza Polskich Firm

FHU Renova Tomasz Gołaś

Dane adresowe:

Skłodowskiej-Curie 6,
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
email@dokatalogu.com
797 642 682

Dane firmy:

FHU Renova Tomasz Gołaś
NIP: 9561700797
REGON: 340009006

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Skłodowskiej-Curie 6, Toruń, Polska

Opis firmy FHU Renova Tomasz Gołaś

RENOVA jest doświadczoną i bardzo fachowo działającą firmą. Pełen profesjonalizm firmy z Torunia, która zapewnia najwyższej jakości produkty w bardzo konkurencyjnych cenach, docenia mnóstwo jej klientów. Poszukujesz solidnej klimatyzacji czy rekuperacji do swojego domu? A może jesteś zainteresowany instalacjami fotowoltaicznymi lub pompami ciepła? To wszystko można znaleźć właśnie w bogatym asortymencie RENOVA! Marka ponadto gwarantuje fachowe doradztwo oraz sprawną realizację wszelkich zleceń. Przekonaj się sam, co może Ci dać współpraca z RENOVA!

Oferta firmy

W ofercie firmy FHU Renova Tomasz Gołaś znajduje się między innymi:
Technika grzewcza,
Technika sanitarna,
Pompy ciepła,
Fotowoltaika,
Klimatyzacja,
Wentylacja,
Hydraulika.

Więcej szczegółów o ofercie firmy FHU Renova Tomasz Gołaś oraz dane kontaktowe znaleźć można na stronie https://renova-instalacje.com.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz wentylacji w Koninie? Zależy Ci na kompleksowym wsparciu, obejmującym również projektowanie, doradztwo, dostawę i montaż? Skorzystaj z pomocy F&M Technology: specjalistów z dziedziny budownictwa i instalacji, którzy zaproponują Ci najlepszą wentylację lub klimatyzację! Wieloletnie doświadczenie pozwala natomiast zapewnić fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę, dzięki której znajdziesz i dopasujesz najlepsze rozwiązanie, spełniające Twoje oczekiwania.
Klimatyzacja, wentylacja i rekuperacja – to trzy dziedziny, w których specjalizują się profesjonaliści z firmy MakroKlima.
Montaż klimatyzacji w Warszawie wykonujemy zgodni z zasadami bezpieczeństwa.