INDIVIDUAL

Dane adresowe:

Okopowa 56/224,
01-042 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@individual.pl
(22) 408 67 37

Dane firmy:

INDIVIDUAL
NIP: 7010025264
REGON: 140602590

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Okopowa 56/224, Warszawa, Polska

Opis firmy INDIVIDUAL

Nasza agencja hostess i modelek Individual jest obecna na rynku od ponad 10 lat. Jesteśmy agencją hostess oraz top hostess, która świadczy swe usługi w szczególności na terenie miast Warszawa, Poznań, Kraków, Kielce, Gdańsk, Gdynia, Sopot, jednak możemy pomóc klientom na terenie całej Polski. Proponowany jest przez nas profesjonalny wynajem hostess, modelek i modeli na różnego rodzaju eventy. Zajmujemy się również wynajmem modelek i modeli na pokazy mody, do reklam i produkcji TV. Warto zapoznać się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej.

Oferta firmy

W ofercie firmy Agencja hostess i modelek INDIVIDUAL znaleźć można:
Agencja hostess i modelek

Z dokładniejszymi informacjami na temat firmy Agencja hostess i modelek INDIVIDUAL zapoznać się można na witrynie https://www.individual.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Ebilet to system organizacji i sprzedaży biletów.
Ideo Force to profesjonalna agencja e-marketingowa, która oferuje szereg wysokiej jakości usług w bardzo korzystnych i konkurencyjnych cenach! Zespół wykwalifikowanych, kreatywnych i sumiennych pracowników zapewnia wsparcie w postaci kampanii Google ADS, pozycjonowania stron oraz sklepów internetowych czy audytów SEO.
AK Brainding to agencja reklamowa miesząca się w Gdańsku.