Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Drzewicki

Dane adresowe:

Grunwaldzka 76/78,
80-244 Gdańsk
pomorskie

Dane kontaktowe:

Biuro Obsługi
info@kancelariaprawczlowieka.pl
608 465 449

Dane firmy:

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Drzewicki
NIP: 5842584949
REGON: 380984499

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 76/78, Gdańsk, Polska

Opis firmy Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Drzewicki

Skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, skargi w Systemie Traktowym Praw Człowieka ONZ, skargi na przewlekłość postępowania sądowego oraz pomoc prawna dla cudzoziemców to specjalność Kancelarii Praw Człowieka. Jeżeli planujesz złożenie wniosku do ETPC i chciałbyś skorzystać z fachowej pomocy prawnej adwokatów specjalizujących się w tych zagadnieniach, to już teraz odwiedź stronę internetową naszej kancelarii kancelariaprawczlowieka.pl i dowiedz się wszystkiego na temat naszej oferty.

Oferta firmy

Firma Kancelaria Praw Człowieka posiada w ofercie:
-prowadzenie postępowań w przypadku podejrzenia naruszenia praw zagwarantowanych w Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności.

Z większą ilością informacji na temat firmy Kancelaria Praw Człowieka można się zaznajomić pod adresem https://kancelariaprawczlowieka.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas to renomowany zespół prawników specjalizujących się w obszarze prawa karnego.
W Kancelarii Adwokackiej Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej w Białymstoku, doświadczenie prawników spotyka się z wyjątkowym podejściem do klienta.
PRĘDA to kancelaria adwokacka z Głogowa, która specjalizuje się w sprawach związanych z kredytami we frankach.