Komfort Głębocka Warszawa - Podłogi i Łazienki

Dane adresowe:

Głębocka 13,
03-287 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

p321info@markety.komfort.pl
691 350 982

Dane firmy:

Komfort Głębocka Warszawa - Podłogi i Łazienki
NIP: 8512991593
REGON: 320268249

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Głębocka 13, Warszawa, Polska

Opis firmy Komfort Głębocka Warszawa - Podłogi i Łazienki

Czeka Cię remont łazienki lub kuchni? Zapraszamy do odwiedzenia salonu KOMFORT przy ulicy Głębockiej 13 w Warszawie. Czekają tu na Ciebie nie tylko wysokiej jakości podłogi, płytki, dywany i wykładziny. Oferta sklepu obejmuje także wyposażenie kuchni i łazienek, meble pokojowe, drzwi wewnętrzne oraz inspirowane różnymi popularnymi trendami dekoracje i oświetlenie. Na miejscu skorzystasz także z pomocy profesjonalnych projektantów kuchni i łazienek. Stworzą oni dla Ciebie funkcjonalny układ tych pomieszczeń w pełni dopasowany do Twoich gustów i preferencji.

Oferta firmy

- podłogi drewniane warstwowe
- podłogi drewniane lite
- dywany i wykładziny
- wyposażenie kuchni
- podłogi laminowane
- podłogi winylowe
- drzwi wewnętrzne
- dywany i wykładziny
- wyposażenie łazienek
- meble


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteś z Olsztyna lub okolic? Szukasz jednego sklepu z wyposażeniem wnętrz, w którym urządzisz całe mieszkanie? Nie szukaj dalej tylko odwiedź sklep KOMFORT na Leonharda 5.
Urządzasz nowe mieszkanie? A może myślisz tylko o szybkim odświeżeniu wnętrza? Niezależnie od tego, jakiego rodzaju aranżacyjne wyzwanie na Ciebie czeka, zapraszamy do odwiedzenia sklepu KOMFORT w Warszawie na ulicy Mineralnej 3.
Salon Komfort na Elektronowej w Warszawie to idealne miejsce na zakupy nie tylko dla tych, którzy planują zakup nowej podłogi.