Komfort - Podłogi, Łazienki i Drzwi

Dane adresowe:

Puławska 427,
02-801 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

p362info@markety.komfort.pl
885 985 164

Dane firmy:

Komfort - Podłogi, Łazienki i Drzwi
NIP: 8512991593
REGON: 320268249

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Puławska 427, Warszawa, Polska

Opis firmy Komfort - Podłogi, Łazienki i Drzwi

Salon Komfort Puławska 427 w Warszawie to idealna lokalizacja dla każdego, kto szuka nowej podłogi, dywanu lub wykładziny. Na miejscu na klientów sklepu czekają setki wzorów podłóg laminowanych, winylowych i drewnianych. Podłogi Komfort pochodzą z katalogów renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Wiele modeli dostępnych jest z dużymi rabatami. Salon Komfort na Puławskiej to jednak nie tylko sklep z podłogami. Asortyment obejmuje także dywany i wykładziny inspirowane przeróżnymi, popularnymi aktualnie wnętrzarskimi trendami. W stałej sprzedaży są także drzwi wewnętrzne z katalogów znanych polskich marek. Klienci sklepu Komfort skorzystają także z wielu usług. Od cięcia i obszywania wykładzin, przez pomiary i transport, aż po montaż podłogi w preferencyjnych cenach.

Oferta firmy

Warszawski salon Komfort na Puławskiej oferuje:
- podłogi drewniane,
- panele podłogowe laminowane,
- panele podłogowe winylowe,
- dywany,
- wykładziny elastyczne PCV,
- wykładziny dywanowe,
- drzwi wewnętrzne,
- płytki ścienne i podłogowe.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteś z Olsztyna lub okolic? Szukasz jednego sklepu z wyposażeniem wnętrz, w którym urządzisz całe mieszkanie? Nie szukaj dalej tylko odwiedź sklep KOMFORT na Leonharda 5.
Urządzasz nowe mieszkanie? A może myślisz tylko o szybkim odświeżeniu wnętrza? Niezależnie od tego, jakiego rodzaju aranżacyjne wyzwanie na Ciebie czeka, zapraszamy do odwiedzenia sklepu KOMFORT w Warszawie na ulicy Mineralnej 3.
Czeka Cię remont łazienki lub kuchni? Zapraszamy do odwiedzenia salonu KOMFORT przy ulicy Głębockiej 13 w Warszawie.