Komfort - Podłogi, Łazienki i Drzwi - Baza Polskich Firm

Komfort - Podłogi, Łazienki i Drzwi

Dane adresowe:

Puławska 427,
02-801 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

p362info@markety.komfort.pl
885 985 164

Dane firmy:

Komfort - Podłogi, Łazienki i Drzwi
NIP: 8512991593
REGON: 320268249

Ocena użytkowników: brak

Puławska 427, Warszawa, Polska

Opis firmy Komfort - Podłogi, Łazienki i Drzwi

Salon Komfort Puławska 427 w Warszawie to idealna lokalizacja dla każdego, kto szuka nowej podłogi, dywanu lub wykładziny. Na miejscu na klientów sklepu czekają setki wzorów podłóg laminowanych, winylowych i drewnianych. Podłogi Komfort pochodzą z katalogów renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Wiele modeli dostępnych jest z dużymi rabatami. Salon Komfort na Puławskiej to jednak nie tylko sklep z podłogami. Asortyment obejmuje także dywany i wykładziny inspirowane przeróżnymi, popularnymi aktualnie wnętrzarskimi trendami. W stałej sprzedaży są także drzwi wewnętrzne z katalogów znanych polskich marek. Klienci sklepu Komfort skorzystają także z wielu usług. Od cięcia i obszywania wykładzin, przez pomiary i transport, aż po montaż podłogi w preferencyjnych cenach.

Oferta firmy

Warszawski salon Komfort na Puławskiej oferuje:
- podłogi drewniane,
- panele podłogowe laminowane,
- panele podłogowe winylowe,
- dywany,
- wykładziny elastyczne PCV,
- wykładziny dywanowe,
- drzwi wewnętrzne,
- płytki ścienne i podłogowe.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Salon Komfort na ulicy Górczewskiej w Warszawie od lat dostarcza mieszkańcom stołecznej aglomeracji wysokiej jakości materiały podłogowe.
Mag Complex to profesjonalny sklep internetowy prowadzący sprzedaż wysokiej jakości produktów idealnie nadających się do różnego rodzaju magazynów.
MebGlas to firma z wyposażeniem dla sklepów oraz biur, które zapewnia nie tylko regały metalowe, lady sklepowe panele space wall, lecz także liczne gabloty ekspozycyjne, które są solidne oraz sprawdzają się przez lata.