Kwiaciarnia Słupsk Villa Flowers CH JANTAR

Dane adresowe:

ul. Hubalczyków 9/11/13,
76-200 Słupsk
pomorskie

Dane kontaktowe:

Tomasz Gendera
kwiaciarnia@villaflowers.pl
607046846

Dane firmy:

Kwiaciarnia Słupsk Villa Flowers CH JANTAR
NIP: 8392896589
REGON: 220890644

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Hubalczyków 9/11/13, Słupsk, Polska

Opis firmy Kwiaciarnia Słupsk Villa Flowers CH JANTAR

Kwiaciarnia Słupsk Villa Flowers CH JANTAR wyróżnia się nie tylko swoją piękną ofertą, ale także podejściem do klienta. Zawsze starają się zrozumieć potrzeby i oczekiwania każdej osoby, która zwraca się do nich o pomoc w stworzeniu bukietu czy dekoracji. Ich zaangażowanie w tworzenie niezwykłych kompozycji sprawia, że każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, a efekty ich pracy przekraczają oczekiwania. Kwiaciarnia Słupsk Villa Flowers CH JANTAR to nie tylko kwiaciarnia, to miejsce, które oferuje niezwykłe doświadczenie związane z pięknem natury i sztuki florystycznej.

Oferta firmy

1. Bukiety na każdą okazję: Tworzymy bukiety, które mówią więcej niż tysiąc słów. Od delikatnych kompozycji kwiatowych po efektowne, pełne energii bukiety świeżych kwiatów.
2. Eleganckie kompozycje na wyjątkowe wydarzenia: Nasze kwiatowe dekoracje są idealnym uzupełnieniem ślubów, bankietów, imprez firmowych i innych wyjątkowych okazji.
3. Personalizowane rozwiązania: Zależy nam na tym, by każdy bukiet odzwierciedlał osobowość obdarowywanego. Dlatego oferujemy możliwość personalizacji każdej kompozycji.
4. Abonamenty kwiatowe: Chcesz otrzymywać regularnie świeże kwiaty? Nasze abonamenty kwiatowe to doskonały sposób, by cieszyć się pięknem kwiatów każdego dnia.
5. Akcesoria i dodatki: W naszej ofercie znajdziesz również różnorodne dodatki florystyczne, donice oraz prezenty tematyczne związane z kwiatami.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Dodatkowe atrakcje na wesele są coraz bardziej popularne.
Bajkowe wesele w Chojnowie jest możliwe do zrealizowania dzięki niepowtarzalnej ofercie domu weselnego Ceglany Dworek.
Interesuje Cię dobra sala weselna Bielany? Jeśli do tej pory nie udało Ci się znaleźć niczego ciekawego, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.