Łukasz Popielarz Fotografia - Baza Polskich Firm

Łukasz Popielarz Fotografia

Dane adresowe:

Prusa 43/4,
72-315 Resko
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Łukasz
biuro@lukaszpopielarz.pl
725416686

Dane firmy:

Łukasz Popielarz Fotografia
NIP: 2530261488
REGON: 320869799

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Prusa 43/4, Resko, Polska

Opis firmy Łukasz Popielarz Fotografia

Zadbaj o to by Twój ślub został odpowiednio uwieczniony na fotografiach. Odpowiednią do tego osobą jest Łukasz Popielarz, czyli fotograf ślubny z już dosyć dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do ludzi. Fotograf ten uwiecznił na zdjęciu już niejedną wyjątkową chwilę i wie jak to robić. Fotografia ślubna to w końcu jeden z najważniejszych elementów uroczystości zaślubin oraz wesela. Dzięki niej można zatrzymać te chwile na dłużej. Łukasz doskonale zdaję sobie sprawę, jak wielkie znaczenie w przypadku zdjęć mają emocje. To właśnie na nich skupia się w pierwszej kolejności. Efekty widać na wykonanych fotografiach. Jest tam miłość, oczekiwanie, wzruszenie i ogromna radość.

Jako fotograf ślubny miałem okazję współpracować z wieloma parami. Ze wszystkimi klientami chętnie rozmawiam, ustalam szczegóły. Wspólnie zorganizowaliśmy już niejedną sesję w wyjątkowym miejscu.

Oferta firmy

Fotograf Łukasz Popielarz wykonuje dla Was:
- sesje zdjęciowe,
- zdjęcia ślubne,
- sesje narzeczeńskie,
- zdjęcia okolicznościowe,
- i wszystkie inne możliwe zdjęcia.
Jeśli jesteś zainteresowany, to przyjrzyj się jego wizji zdjęć na lukaszpopielarz.pl lub skontaktuj się z nim telefonicznie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Studio Rzeka to zaawansowane studio fotograficzno-filmowe.
Chcesz zrobić sobie i Twoim bliskim pamiątkę na całe życie? Zatrzymaj ulotne chwile na zdjęciach wykonanych u Chaberek Foto.