M.S. Ortis Produkt - Baza Polskich Firm

M.S. Ortis Produkt

Dane adresowe:

Miła 13,
05-092 Łomianki
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
msortis@pocztadlafirm.pl
(22) 751 68 30

Dane firmy:

M.S. Ortis Produkt
NIP: 5210127117
REGON: 011053462

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Miła 13, Łomianki, Polska

Opis firmy M.S. Ortis Produkt

Producent słomek papierowych MS Orits działa w branży eko już od 1990 roku, zajmując się przetwórstwem tworzyw sztucznych, głównie produkcją słomek i rurek do napojów. Firma jest permanentnie audytowana w zakresie jakości, higieny, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i warunków socjalnych. Szczycimy się nowoczesnym parkiem maszynowym umożliwiającym nam efektywną produkcję słomek zarówno w zakresie wydajności jak i jakości wyrobu.Dostosowując się do potrzeb obecnego rynku wdrożyliśmy gamę produktów z papieru oraz surowców biodegradowalnych, a nasza oferta ekologicznych słomek papierowych stale się powiększa. Zapraszamy na stronę internetową msortis.pl.

Oferta firmy

Firma M.S. Ortis Produkt ma w ofercie:
Papierowe słomki
Eko słomki

Z dokładniejszą ofertą firmy M.S. Ortis Produkt można się zapoznać pod adresem https://www.msortis.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Prowadzimy sklep internetowy z rurami kominowymi i rurami pieca kondensacyjnego.
Potrzebujesz wysokiej jakości mebli do mieszkania, ale nie wiesz gdzie ich szukać? Skorzystaj więc z It’s Home! Ten profesjonalny sklep internetowy ma do zaoferowania wysokiej jakości meble w okazyjnych cenach.
Zastanawiasz się nad tym, który sklep ma jakiś impregnat do granitu? Jeżeli szukasz impregnatu do granitu, możesz liczyć na nasz asortyment.