Miody ślubne - Baza Polskich Firm

Miody ślubne

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@miody-slubne.pl

Dane firmy:

Miody ślubne
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Miody ślubne

Miody Ślubne to innowacyjny projekt, którego celem jest pokazanie młodej parze, w jaki sposób można podziękować gościom weselnym za przybycie. Pewnie się zastanawiacie w jaki sposób? Poprzez podarowanie malutkiego słoiczka z miodem. Taki słoiczek można opatrzyć etykietką, na które można umieścić elementy dekoracyjne oraz indywidualny projekt. Grafika znajdująca się na projekcie może nawiązywać do charakterystyki Waszej ceremonii, dzięki temu obdarowane osoby, poczują emocjonalną więź z młodą parą.

Oferta firmy

Projekt Miody Ślubne oferuje swoim klientom malutkie o pojemności 35 ml, który wyposażone są w etykietkę z dedykowanym nadrukiem. Grafika jaka pojawi się na takiej etykietce może być w 100% spersonalizowana do Waszych potrzeb.

Firmy pokrewne w bazie

/ miody ślubne /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz prezentów z miodu, które zachwycą Twoich bliskich? Właśnie je znalazłeś! Oto oryginalneprezenty.
Birthday Box to prezenty urodzinowe, których zawartość jest niespodzianką zarówno dla kupującego, jak i obdarowywanego! Co więcej, wartość prezentów, znajdujących się w środku, jest zawsze wyższa, niż cena podczas składania zamówienia.
W ramach oferty naszej firmy Top Magnesy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do szerokiego asortymentu magnesów.