Aktywny wypoczynek

IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o.

IECenter Podróże Nauka Sp. z o.o. to firma, która istnieje na rynku od 2007 roku. Jeżeli jesteś osobą otwartą oraz ciekawą świata w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. Zajmujemy sę tematyką związaną ze Stanami Zjednoczonymi oraz A(...)

noclegi-dabki.pl

W zeszłym roku byłeś na urlopie w górach, a teraz chcesz wyruszyć w drugi koniec Polski? Malownicza miejscowość Dąbki jest zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim – niedaleko morza. Jest to świetne miejsce na wakacje z wielu wzgl(...)

ballooning.pl

W naszej firmie First Class Ballooning już od dłuższego czasu oferujemy loty balonami dla klientów indywidualnych oraz dla firm w trzech lokalizacjach: Mazury, Podlasie, Warszawa. Posiadamy niezwykle doświadczoną kadrę pracowników jak i profe(...)

BumperBall.pl - Go-Karting Race

Gokarty to jedna z rozrywek, która dostarcza wiele adrenaliny, zadowolenia, uśmiechu, rywalizacji oraz pozwala zdobywać wiele doświadczenia w dziedzinie kierowania i panowania nad pojazdem. Jest to sport dedykowany zarówna dla dzieci jak i doros(...)

Dom Seniora Life

Szukasz miejsca, w którym seniorzy nie mają prawa do narzekań? Jeśli tak, zapoznanie się z naszą działalnością można uznać za konieczność. Interesują Cię szczegóły? Na dobrą sprawę trudno mówić o szczegółach, ponieważ jest mn(...)

Mega Event

Prowadzimy firmę eventową w Warszawie. Organizujemy imprezy integracyjne na zewnątrz, z atrakcjami logicznymi, motoryzacyjnymi, czy strzeleckimi. Dbamy o oprawę survivalową, artystyczną, czy tematyczną w zależności od potrzeb grupy. Rozumiem(...)

Czas Na Las Robert Ciesielski

Szukasz spływów kajakowych, na których odpoczniesz i doskonale spędzisz czas? Przygotowaliśmy dla Ciebie spływy kajakowe rzeką Wda i Wierzyca! Z przyjemnością wypożyczymy Ci profesjonalny sprzęt wodny wraz z potrzebnymi akcesoriami. Zadbam(...)

Fajne Spływy Kajakowe

Dołącz do naszego pływającego konwoju i zgłębiamy tajniki spływów kajakowych w magicznych okolicach Kaszub! Fajne Spływy Kajakowe Dębki to gwarancja unikalnych przygód na wodzie. Jesteśmy specjalistami w organizowaniu ekscytujących wypra(...)