Finanse

INVEST INCASO SPÓŁKA AKCYJNA

Prowadzimy zakup wierzytelności pochodzących z obrotu gospodarczego. Invest Incaso S.A. jest spółką windykacyjną specjalizującą się w zarządzaniu wierzytelnościami. Wychodzimy z założenia, że jakość sprzedawanego pakietu wierzytelnoś(...)

4optima

Specjalizujemy się w mądrym planowaniu budżetu firmy. Zapewniamy audyt (koszty, wydatki), projekty optymalizacyjne, w tym udział w negocjacjach z partnerami. Pomagamy podejmować trafne decyzje biznesowe. Zmieniamy funkcjonowanie całych działal(...)

Social Estate

Nasza platforma internetowa to rozwiązanie dedykowane inwestorom indywidualnym pragnącym rozpocząć przygodę na rynku nieruchomości komercyjnych. Mamy jasne i przede wszystkim bezpieczne zasady inwestowania środków w spółkach celowych. Monit(...)

Biuro Rachunkowe K&K Oświęcim

Biuro księgowe K&K sumiennie podchodzi do obowiązków zleconych przez swoich klientów. Nasze usługi to kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Zajmujemy się działaniami z zakresu płac ryczałtowych jak i księgowaniem przychodów i rozcho(...)

SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.

Każda osoba, która musi kupić lub sprzedać walutę doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak duże potrafią być różnice kursowe. My również o tym wiemy i dlatego przygotowaliśmy dla państwa atrakcyjną ofertę w naszym kantorze online.ie (...)

Kantor EXCHANGE

Kantor EXCHANGE to kantor w Krakowie cieszący się od kilkunastu lat znakomitą reputacją i zaufaniem milionów klientów. W swojej ofercie ma nie tylko wymianę walut po korzystnym kursie, ale również stałą współpracę zarówno z klientami i(...)

Ekspert Podatkowy Marcin Karpiński

Biuro Rachunkowe – Ekspert Podatkowy Marcin Karpiński to profesjonalna firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i podatków. Nasza firma, założona przez doświadczonego eksperta podatkowego, Marcina Karpińskiego, zyskała(...)