Zespół na wesele

Exclusive DJs Dominik Szymoniak

Exclusive DJs to najlepszy w Krakowie DJ na wesele Dominik Szymoniak, który może pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem w branży muzyczno-rozrywkowej. W skład jego firmy wchodzą DJ’e, DJ wodzirej i prezenterka. Posiadają oni wysokie(...)

Dj Kaze Łukasz Thomke

Potrzebujesz Dja na wesele bądź inną imprezę? Jeżeli tak to serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Dysponuje ponad 5 letnim doświadczeniem, które sprawia, że mogę zagwarantować najwyższe standardy usług. Oferuje z(...)

Bellwether Event

Nasza oferta to wodzirej Warszawa na wesele czy inne imprezy. Jesteśmy grupą eventową, która jest na wszystko przygotowana. Oferujemy usługi na bardzo wysokim poziomie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Jeśli jest Wam potrzebny wodzirej (...)

Bellwether Event Piotr Komorowski

Jestem osobą, która prowadzi wesela. Wiecie, jak ważny jest wodzirej na wesele? Wiemyto również ja, dlatego przygotowuje się zawsze do tego zadania w profesjonalny sposób. Wtedy wiem, że klienci, którzy korzystają z moich usług, na pewno b(...)

Your Crush Zespół Weselny Śląskie

Your Crush Zespół Weselny Śląskie to zespół, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, zapewniając najlepszą muzykę na każdej imprezie. Grupa składa się z doświadczonych muzyków, którzy swoją pasją i zaangażowaniem tw(...)