POLLABO - STYLE TIME DARIUSZ LATAJKA - Baza Polskich Firm

POLLABO - STYLE TIME DARIUSZ LATAJKA

Dane adresowe:

ul. Kościuszki 13,
50-037 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Michał
info@pollabo.pl
695 711 164

Dane firmy:

POLLABO - STYLE TIME DARIUSZ LATAJKA
NIP: 8942543420
REGON: 020530403

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kościuszki 13, Wrocław, Polska

Opis firmy POLLABO - STYLE TIME DARIUSZ LATAJKA

Oferujemy profesjonalne usługi z branży jubilerskiej przy zachowaniu najwyższych światowych standardów. Nasze podejście do oferowanych usług sprawia, że używamy określenia 4C w pełni świadomie i przy użyciu fachowej aparatury potrafimy określić najważniejsze cechy każdego diamentu, czyli barwę, proporcje, naturalność, szlif, przejrzystość, a co za tym idzie jego realną wartość. Metody stosowane przez nas są uznawane przez laboratoria gemmologiczne na całym świecie, dzięki temu sprzedaż kamienia z naszym certyfikatem możliwa jest na całym świecie.

Oferta firmy

- skup, certyfikacja i wycena biżuterii
- przygotowanie do sprzedaży kamieni szlachetnych
- pośrednictwo sprzedaży
- analiza i wycena przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Vileness to firma zajmująca się sprzedażą biżuterii ze stali chirurgicznej lub sztucznej oraz innych dodatków do mody damskiej.
Szukasz ręcznie robionej biżuterii, która upiększy Twoje stylizacje wieczorowe lub codzienne? Sprawdź biżuterię od firmy Czarowanie, która dba o najmniejszy szczegół każdego produktu.
Poszukujesz sklepu internetowego z biżuterią wysadzaną bursztynami? Pierścionki z bursztynem, wisiorki z bursztynem, kolczyki z bursztynem to tylko część oferty sklepu internetowego isaartjewels.