PortaArt

Dane adresowe:

Bełchatowska 22,
60-161 Poznań
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

61-861-0017
portaart@interia.pl
61-861-0017

Dane firmy:

PortaArt
NIP: 7771323992
REGON: 639842307

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Bełchatowska 22, Poznań, Polska

Opis firmy PortaArt

Wydruk to nie tylko kartki papieru i zdjęcia, ale też wizualizacja marzeń, potrzeb i pragnień zwykłych ludzi. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i indywidualnych jednostek. Niepowtarzalność PortaArt wynika z bogatej oferty którą kierujemy wobec przyszłych nabywców. Drukujemy na ekskluzywnym podłożu znakomitych firm Epson, Canson i Hahnemuehle. Dostaliśmy międzynarodowy certyfikat Digigraphie® by Epson potwierdzający wysoką jakość naszych usług. Oprócz wydruków fotograficznych oraz oprawy prac, produkujemy także puzzle i kartony reklamowe oraz gry planszowe. Więcej szczegółów na stronie www.portaart.pl oraz pod numerem +48-61-861-0017. Nasze biuro zlokalizowane jest przy ulicy Bełchatowskiej 22 w Poznaniu. Gwarantujemy, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie!

Oferta firmy

Firma PortaArt to przede wszystkim szeroko pojęty wydruk, na podstawie którego zrodziło się nasze zamiłowanie do spełniania także tych najbardziej wygórowanych wymagań zleceniobiorcy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Studio Rzeka to zaawansowane studio fotograficzno-filmowe.
Chcesz zrobić sobie i Twoim bliskim pamiątkę na całe życie? Zatrzymaj ulotne chwile na zdjęciach wykonanych u Chaberek Foto.