Relax-Med Sp. z o.o. - Baza Polskich Firm

Relax-Med Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Piasta 21,
44-200 Rybnik
śląskie

Dane kontaktowe:

info@relax-med.pl
507 179 144
32 42 26 231

Dane firmy:

Relax-Med Sp. z o.o.
NIP: 6423209905
REGON: 380079642

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Piasta 21, Rybnik, Polska

Opis firmy Relax-Med Sp. z o.o.

Relax Med to sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu medycznego zlokalizowana w Rybniku i innych miastach województwa śląskiego. Istniejemy od 1991 roku i zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom obsługi, profesjonalizm i fachowość. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom przyjemnych zakupów. Staramy się dostarczać tylko najlepsze produkty po możliwie najniższych cenach. Ponadto prowadzimy wypożyczalnię sprzętu medycznego. Usługa ta umożliwia wypożyczenie dowolnego urządzenia medycznego, narzędzia medycznego lub sprzętu medycznego, którego potrzebujesz. Usługa ta obejmuje również dostawę sprzętu medycznego prosto do domu klienta.

Relax Med jest firmą specjalizującą się również w produkcji i sprzedaży protez wykonywanych na zamówienie. Oferujemy szeroką gamę protez o różnym przeznaczeniu, które mogą być stosowane u osób, które utraciły kończynę w wyniku choroby lub wypadku. Nasze protezy są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami międzynarodowymi. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzają produkty przed ich wysłaniem.

Ponadto firma jest wiodącym polskim dostawcą wyrobów medycznych i usług w zakresie butów i ortez ortopedycznych, asortymentu dla diabetyków i pacjentów z cukrzycą oraz pomaga w załatwianiu formalności związanych z refundacją NFZ. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Zapewniamy najwyższą jakość i niezawodność usług dla naszych klientów.

Oferta firmy

Relax-Med oferuje:
- sklep medyczny,
- wypożyczalnię sprzętu medycznego,
- sklep ortopedyczno-protetyczny,
- asortyment dla chorych na cukrzycę,
- obuwie ortopedyczne i profilaktyczne,
- rehabilitację,
- pomoc w uzyskaniu dofinansowania Narodowego Funduszu Zdrowia.

Firmy pokrewne w bazie

/ Relax - Med Sp. z o.o. /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Top-Med z Torunia zajmuje się rehabilitacją na najwyższym poziomie.
Strona internetowa pokonaj-bariery.
Fizjoterapeuta z Częstochowy oferuje bardzo szeroki zakres usług.