Selekt Paweł Wysocki - Baza Polskich Firm

Selekt Paweł Wysocki

Dane adresowe:

Tadeusza Kościuszki 11A,
81-704 Sopot
pomorskie

Dane kontaktowe:

Biuro Obsługi
info@selekt.online
730 010 210

Dane firmy:

Selekt Paweł Wysocki
NIP: 5851412024
REGON: 382285340

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Tadeusza Kościuszki 11A, Sopot, Polska

Opis firmy Selekt Paweł Wysocki

SELEKT.online to sklep dla miłośników sportu, którzy nie wyobrażają sobie treningu bez wsparcia profesjonalnego sprzętu. W szerokiej ofercie znajdują się liczne urządzenia marki GARMIN, które posiadają GPS, ułatwiające monitorowanie różnorodnych form aktywności. W ten sposób SELEKT.online przygotował ofertę, w której znajdują się m.in.: radary rowerowe GARMIN, czujniki kadencji, zegarki biegowe i żeglarskie, a nawet nawigacje dla ciężarówek. Wszechstronny asortyment spełnia potrzeby sportowców wszystkich dyscyplin!

Oferta firmy

W ofercie firmy Selekt Paweł Wysocki znajduje się między innymi:
Zegarki
Liczniki rowerowe
Inteligentne wagi
Paski do zegarków Garmin
Czujniki Garmin
Kable i ładowarki
Uchwyty
Do urządzeń morskich
Folie ochronne
Odbiorniki OEM
Pokrowce

Szczegóły oferty firmy Selekt Paweł Wysocki a także dane do kontaktu udostępnione zostały na witrynie https://selekt.online/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz wyjątkowych produktów, które podkreślą Twój niepowtarzalny styl? Wygląda na to, że dotarłeś we właściwe miejsce! Poznaj ofertę Exclusive Time, Twojego partnera w luksusowej modzie i akcesoriach.
Vileness to firma zajmująca się sprzedażą biżuterii ze stali chirurgicznej lub sztucznej oraz innych dodatków do mody damskiej.
Jeżeli szukasz miejsca, w którym mógłbyś kupić biżuterię damską i zegarki w atrakcyjnych cenach, to Twojej uwadze polecamy ofertę sklepu online zegarki-diament.