Snob-shop.pl - Baza Polskich Firm

Snob-shop.pl

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@snob-shop.pl
796 600 868

Dane firmy:

Snob-shop.pl
NIP: 6793105345
REGON: 360030350

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Snob-shop.pl

Snob Shop sklep internetowy, w ofercie którego znajdziesz produkty dekoracyjne oraz upominkowe, które nawiązują do stylu: retro, marynistyczne oraz orientu. Sklep powstał z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują rozwiązania na prezent dla taty, dziadka czy szefa. Asortyment, który wypełnia wirtualne półki w sklepie, sprawdzi się idealnie nie tylko jako prezent, ale jako element dekoracyjny w salonie, gabinecie czy wszystkich innych miejscach, które potrzebuje elementu dekoracji. Przeglądając asortyment natraficie wiele ciekawych produktów.

Oferta firmy

W bogatym i ciągle rozwijanym asortymencie sklepu internetowego Snob Shop znajdziecie ponad 200 różnych produktów takich jak: kompasy, zegary słoneczne, sekstanty, lunety i lornetki, zegary stające, globusy, astrolabia, klepsydry, dzwony i dzwonki, różnego rodzaju gry (szachy, kości, domino, kółko i krzyżyk), szkła powiększające, breloczki do kluczy, metalowe modele łodzi, samolotów, motocykli i samochodów oraz wiele innych


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz prezentów z miodu, które zachwycą Twoich bliskich? Właśnie je znalazłeś! Oto oryginalneprezenty.
Birthday Box to prezenty urodzinowe, których zawartość jest niespodzianką zarówno dla kupującego, jak i obdarowywanego! Co więcej, wartość prezentów, znajdujących się w środku, jest zawsze wyższa, niż cena podczas składania zamówienia.
W ramach oferty naszej firmy Top Magnesy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do szerokiego asortymentu magnesów.