Sweet Corner

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@sweet-corner.eu
796800070

Dane firmy:

Sweet Corner
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Sweet Corner

Sweet Corner to sklep internetowy działający w branży słodyczy reklamowych. Oferujemy różnego rodzaju słodycze reklamowe, które mogą np. przedstawiać nadruk w postaci logo Państwa firmy. Produkty te z powodzeniem można wykorzystywać w różnego rodzaju akcjach marketingowych. Idealnie sprawdzają się podczas spotkań, targów, konferencji czy też innych imprez branżowych. Z naszych produktów korzystają zarówno małe firmy, wielkie korporacje, urzędy czy instytucje państwowe. Szeroka oferta naszego sklepu internetowego na pewno zaspokoi Państwa potrzeby.

Oferta firmy

Sklep internetowy w swoim bogatym i ciągle rozwijanym asortymencie posiada m.in.: słodycze reklamowe, lizaki z logo, napoje reklamowe, herbata z logo, kawa z logo, czekoladki z napisem oraz wiele innych ciekawych produktów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Ebilet to system organizacji i sprzedaży biletów.
Ideo Force to profesjonalna agencja e-marketingowa, która oferuje szereg wysokiej jakości usług w bardzo korzystnych i konkurencyjnych cenach! Zespół wykwalifikowanych, kreatywnych i sumiennych pracowników zapewnia wsparcie w postaci kampanii Google ADS, pozycjonowania stron oraz sklepów internetowych czy audytów SEO.
AK Brainding to agencja reklamowa miesząca się w Gdańsku.