Świat Wrażeń

Dane adresowe:

ul. Strumykowa 35 / lok. U6,
03-138 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Tetiana
swiatwrazen.pl@gmail.com
690299229

Dane firmy:

Świat Wrażeń
NIP: 5242961728
REGON: 524295610

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

ul. Strumykowa 35 / lok. U6, Warszawa, Polska

Opis firmy Świat Wrażeń

Firma specjalizuje się w organizacji różnorodnych wydarzeń i rozrywek dla dzieci w Warszawie i okolicach. Nasi profesjonalni animatorzy zapewniają wesołą i tematyczną animację, interaktywne przedstawienia oraz interesujące i edukacyjne warsztaty dla małych uczestników. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym organizację imprez dla dzieci, sprzedaż balonów z helem, wynajem kostiumów oraz przeprowadzanie efektownie udekorowanych wydarzeń. Nasi profesjonalni animatorzy stworzą niezapomniane wrażenia dla Twojego dziecka i jego gości, dając Ci możliwość cieszenia się wyjątkowymi chwilami świętowania bez żadnych kłopotów.

Oferta firmy

Animacje podstawowe: zabawy ruchowe przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną, taniec, quiz, zabawa plastyczna, patyczki kreatywne, upominki dla każdego gościa.
Jest możliwość wybrania atrakcji: tatuaże brokatowe, modelowanie balonów, pokaz baniek mydlanych i wiele wiele wiecej.
Atrakcje dodatkowe: piniata z wypełnieniem, malowanie twarzy, eksperymenty, zamykanie w bańce, itd. itp.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

VRTEAM - dostarczamy atrakcje na różnego rodzaju eventy, takie jak: imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festyny, targi, konferencje, eventy promocyjne oraz gamingowe.
DON DOBINIO to po prostu prawdziwa kraina mnóstwa różnorodnych naklejek.
Zastanawiasz się nad tym, jak nauczyć dziecko samodzielnej nauki? W takiej sytuacji zapoznanie się z naszą ofertą jest koniecznością.