szwalniasnow.pl

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

sklep@szwalniasnow.pl
530970940

Dane firmy:

szwalniasnow.pl
NIP: 6793105345
REGON: 360030350

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy szwalniasnow.pl

Szwalnia Snów to sklep internetowy stworzony z myślą o najmłodszych członkach naszych rodzin. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży z wykorzystaniem sieci Internet. Każdego dnia wykorzystujemy je, aby sprawić zadowolenie każdemu klientowi, który dokonuje u nas zakupu. Wykwalifikowany zespół pracuje dna sprawną oraz szybką obsługą klienta. Każde zadane nam pytanie uzyskuje odpowiedź. Biuro obsługi klienta to tylko jeden z kilku argumentów dla których warto dokonać zakupu w naszym sklepie internetowym.

Oferta firmy

Wśród argumentów, które przemawiają za dokonywaniem zakupów w sklepie internetowym Szwalnia Snów, jest fakt, że znajdujące w bogatej i ciągle rozwijanej ofercie produkty posiadają szereg atestów i certyfikatów. Dokumenty te są potwierdzeniem wysokie jakości towarów, oraz faktu, że są bezpieczne dla dzieci i niemowląt.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz produktu, który pomoże zapewnić Twojemu dziecku suchość i komfort? Nie szukaj dalej niż AirBambo! Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i szyciu wkładek przeciwpotnych z wiskozy bambusowej, dzianiny dystansowej i innych materiałów.
Produkty MoMi stworzone zostały z myślą o wygodzie nie tylko maluchów, ale i ich mam.