Wolniak - Group Piotr Wolniak

Dane adresowe:

ul. Astronautów 3/33,
93-533 Łódź
łódzkie

Dane kontaktowe:

Piotr Wolniak
kontakt@wolniakgroup.pl
7292641895

Dane firmy:

Wolniak - Group Piotr Wolniak
NIP: 7292641895
REGON: 363174894

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Astronautów 3/33, Łódź, Polska

Opis firmy Wolniak - Group Piotr Wolniak

Wolniak Group to miejsce, gdzie znajdziecie profesjonalne wsparcie kompetentnych trenerów personalnych, którzy postarają się o przygotowanie perfekcyjnych planów treningowych dla każdego. Zachęcamy do odwiedzenia naszego miejsca, gdzie organizujemy trening dla naszych klientów. Przygotujemy indywidualną konsultację dla każdego i postaramy się o wykorzystanie sposobów, które sprawią, że utrzymanie zdrowej diety będzie dla Was dużo łatwiejsze. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi osiągnięciami.

Oferta firmy

W jednej z zakładek zdołacie znaleźć także metamorfozy, które udało się wypracować naszym aktualnym klientom. Oprócz tego znajduje się tam także więcej szczegółów o naszej działalności. Zapraszamy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Perfumeria Afrodis posiada najlepsze ekskluzywne zapachy, dostępne w kategoriach, jak na przykład - na spacer (świeże), do pracy (klasyczne), na wieczór (zmysłowe), a także do domu jak i samochodu.
W ofercie sklepu Szlachetne Inwestycje znajdziemy między innymi monety australijskie obiegowe, monety złote krugerrand, monety srebrne pandy, monety liścia klonu oraz inne monety inwestycyjne.
FootWave to wkładki ortopedyczne.