Wooden House Anna Wojtowicz Marlena John s.c.

Dane adresowe:

Czekoladowa 20,
55-040 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Anna Wojtowicz
woodenhousewroclaw@gmail.com
661555393

Dane firmy:

Wooden House Anna Wojtowicz Marlena John s.c.
NIP: 8961564587
REGON: 367303680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Czekoladowa 20, Wrocław, Polska

Opis firmy Wooden House Anna Wojtowicz Marlena John s.c.

Salon meblowy Wooden House to bogato urządzona przestrzeń, w której znajdą Państwo wysokiej jakości meble stworzone przez wspaniałych, wielokrotnie nagradzanych projektantów z branży meblarskiej. Każdy mebel może zostać dokładnie spersonalizowany od wymiaru po dobranie kolorów i materiału, a dzięki wykwalifikowanej obsłudze oraz najnowszemu oprogramowaniu iROM jesteśmy w stanie stworzyć wizualizację ów mebla w zaledwie kilka sekund. Tworzenie projektu to moment, w którym mogą Państwo podjąć decyzję czy to co zostało zaplanowane rzeczywiście idealnie do siebie pasuje czy niezbędne będą pewne poprawki, ale także mogą zapytać ekspertów zaznajomionych z tematem na co dzień o ich uwagi. Proponujemy meble szyte na miarę do salonu, biura, jadalni oraz sypialni, proste jak i te z elektronicznymi udogodnieniami i funkcją relaks.
Będąc w salonie skłaniamy również do zapoznania się z pięknymi obrazami, które dopełnią elegancji i stylu każdemu wnętrzu.
Zapraszamy do odwiedzenia strony, kontaktu telefonicznego oraz wizyty w salonie. Wspólnie stworzymy wnętrza Waszych marzeń.

Oferta firmy

W salonie Wooden House znajdą Państwo gotowe propozycje mebli do:
- salonu,
- jadalni,
- sypialni,
- biura,
oraz meble stworzone na wymiar z możliwością wybrania tkaniny i koloru. Już na miejscu otrzymają Państwo gotową wizualizację mebla. Ponadto oferta salonu obejmuje także obrazy malowane przez artystkę i właścicielkę salonu meblowego Annę Wojtowicz.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do Sigmat - ekspertów w dziedzinie projektowania i produkcji mebli na wymiar, specjalizujących się w kuchniach, szafach oraz garderobach.
Zapraszamy do naszej renomowanej firmy, która specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych uchwytów do mebli.
Poznaj wprost wyjątkowe miejsce, w którym znaleźć da się wyłącznie wysokiej jakości meble drewniane.