Woreczkowo.pl - Baza Polskich Firm

Woreczkowo.pl

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@woreczkowo.pl

Dane firmy:

Woreczkowo.pl
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Woreczkowo.pl

Woreczkowo.pl - nietuzinkowy sklep internetowy, w którego ciągle rozwijanym asortymencie znajdują się różnego rodzaju woreczki. Produkty te można przeznaczyć do przechowywania np. biżuterii, czy też do spakowania prezenty, upominku, na imieniny czy też urodziny. Sklep internetowy Woreczkowo.pl wychodzi na przeciw potrzebom klientów i oferuje różne woreczki, zarówno pod kątem rozmiaru jak i kolorystyki. Kolejnym argumentem, dla którego warto dokonać zakupu w sklepie internetowym Woreczkowo.pl jest fakt, że posiada on kompetentne biuro obsługi klienta, które zawsze służy pomoc i chętnie odpowie na każde pytanie.

Oferta firmy

W bogatym i ciągle rozwijanym asortymencie znajduje się wiele ciekawych produktów takich jak: woreczki na biżuterię, woreczki na lawendę, woreczki na prezenty, woreczki ozdobne, woreczki z organzy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz prezentów z miodu, które zachwycą Twoich bliskich? Właśnie je znalazłeś! Oto oryginalneprezenty.
Birthday Box to prezenty urodzinowe, których zawartość jest niespodzianką zarówno dla kupującego, jak i obdarowywanego! Co więcej, wartość prezentów, znajdujących się w środku, jest zawsze wyższa, niż cena podczas składania zamówienia.
W ramach oferty naszej firmy Top Magnesy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dostęp do szerokiego asortymentu magnesów.